_1602423547.jpg

KATALİTİK KONVERTÖR GERİ DÖNÜŞÜMÜNDE KÂRLILIĞI EN ÜST DÜZEYE ÇIKARMA

Katalitik konvertör geri dönüşüm süreci birkaç aşamadan oluşur ve kendinizi ne kadar çok yaparsanız karlılığın o kadar yüksek olması mantıklıdır. Katalizördeki platin, paladyum ve rodyumun kabuklarını giderin, öğütün, eritin ve özütleyin veya rafine edin ve tam değer sizindir!

Elbette, katalizör tedarikçilerinin çoğunluğu için, genellikle hurdalık sahipleri, hurdalık sahipleri, çekici kamyon şirketleri ve dizel tamir atölyeleri gibi küçük işletmeler için bu mümkün değildir. Kârlılığınızı en üst düzeye çıkarmak için, bu nedenle, süreci anlamanız ve en iyi uygulamaları kullanan ve onlarla uyum ve güven inşa edebileceğiniz bir geri dönüşümcüyle çalışmanız önemlidir..

KONSERVE ÇIKARMA

Geri dönüştürücüye göndermeden önce hurda katalitik konvertörleri temizleyin. Paslanmaz çelik kabı geri dönüştürebileceğiniz için teknik olarak bu çok az maliyetle veya hiç bir ücret ödemeden yapılabilir. Daha sonra konserve katalizörler için daha yüksek bir fiyat alacaksınız. 

TEST ÖRNEKLEMESİ

Hurda katalitik konvertörleri satmak her zaman bir risk unsuruna sahipti. Tahlilde satış değerli metal içeriğinin miktarını ve değerini belirlemek için katalitik bir partinin küçük bir kısmını örnekleme süreci değerinin temeli olarak kabul edilebilecek bilimsel bir analiz olduğu için bu riski ortadan kaldırmanın bir yolunu buluyor. Sonuç olarak, doğru ve şeffaf tahlil raporları, katalitik konvertör geri dönüşüm endüstrisinde karlılığı en üst düzeye çıkarmak için kritik öneme sahiptir. Daima aldığınız test raporlarının kapsamlı ve doğru olduğundan emin olun.

BİLGİ KRALDIR

Katalitik konvertör geri dönüşümü karmaşık bir süreçtir ve onu ne kadar iyi anlarsanız, "dolandırılmaktan" kaçınma ve mümkün olan en iyi getiriyi yapma olasılığınız o kadar artar. Süreç hakkında olabildiğince çok şey öğrenmek için işinizi yapın sektördeki diğer kişilerle konuşun, sektöre dahil olun, endüstri hakkında okuyun. 

  

İLİŞKİLER

Geçmişte şeffaflık eksikliği ile tanınan bir sektörde, güvenebileceğiniz saygın bir ortak bulmanız önemlidir.  

Ahlaksız bir geri dönüşümcüyle uğraşıyorsanız, tahlilde satış yapmak bile sorunlara neden olabilir. Daha önce Scrap Cat News'te Amerika'da geri dönüştürücülerden numuneleri ve tahlil sonuçlarını manipüle etmekle suçlanan devam eden yasal davalar hakkında haber yapmıştık . Örnekler çok fazla çöp veya nem içerebilir; fahiş geri dönüşüm masrafları alınabilir; teklif edilen fiyatlar rekabetçi olmayabilir.

 

Dürüst bir ortak, bağımsız olarak test edilebilecek ve tabii ki tüm fiyatlandırma ayrıntılarını açıklayacak bir kompozisyon örneği sağlamalıdır. Daha proaktif şirketlerin bazıları, fiyatları karşılaştırmanıza olanak tanıyan binlerce farklı katalizör modeli için gerçek zamanlı fiyatları gösteren dijital katalitik konvertör fiyatlandırma kataloğu oluşturdu. Güvenilir kuruluşlar size mevcut müşterilerinin bir listesini verecek ve sizi referanslar için iletişime geçmeniz için teşvik edecektir. 

Son olarak, yakınlık kurabileceğiniz birini bulun. Kişisel bağlantılar hala iş dünyasında çok önemli ve en iyi getiriyi garanti edecek güçlü, verimli ve kazançlı bir iş ilişkisi geliştirmeye yardımcı oluyor.

Hakkımızda

Catkon, kullanılmışkatalitik konvertörlerinönde gelen bir alıcısıdır ve son 20 yıldırkatalitik konvertörlerigeri dönüştürüyoruz.Bu nedenle, 10000'den fazla öğeyi listeleyen ve neredeyse her gün Devamı

Hizmetlerimiz

Hızlı Erişim

İletişim Bilgilerimiz

  1. Adres: Yenimahalle/ANKARA
  2. Telefon:
  3. Telefon:
  4. E-posta: info@catkon.com