_1603951373.jpg

KÖTÜ BİR KATALİTİK KONVERTÖRÜN BELİRTİLERİ NELERDİR?

 

Kötü bir katalitik konvertör neye sebep olur? Kötü bir katalitik konvertörünüz olduğunda ne olur? Arızalı bir katalitik konvertörün belirtileri nelerdir?

 

Katalitik konvertör, aracınızdaki emisyon kontrol sisteminin çok önemli bir parçasıdır. Genellikle bir aracın ömrü için iyidir, ancak bazen başarısız olur. Yapabileceğiniz en iyi şey, katalitik konvertörün arızalı olduğundan şüpheleniyorsanız, sorun belirtilerine karşı dikkatli olmak ve bir servis tesisine gitmek.

Teknisyenler, sorunun kaynağını bulmak için aracınızı bir elektronik teşhis makinesine koyacak, muhtemelen bir şeyleri değiştirip değiştirmediğini görmek için oksijen sensörünü egzoz manifoldundan veya egzoz borusundan katalitik konvertörün önünden çıkaracak ve gerekirse katalitik konvertörü değiştirecektir. .

Arızalı bir katalitik konvertörden çok çeşitli işlev bozuklukları ortaya çıkabilir. Motorla ilgili herhangi bir sorun, konvertörle ilgili bir sorunu gösterebilir: motor çalışmıyor, araç hızlanmıyor, yakıt deposu göstergesinin uyumsuzluğu, motor ışıklarını kontrol edin. Aracınızı kontrol ettirdiğinizde araç bir emisyon testinden geçemezse, dönüştürücüden kaynaklanan bir işlev bozukluğunu gösterir.

Hakkımızda

Catkon, kullanılmışkatalitik konvertörlerinönde gelen bir alıcısıdır ve son 20 yıldırkatalitik konvertörlerigeri dönüştürüyoruz.Bu nedenle, 10000'den fazla öğeyi listeleyen ve neredeyse her gün Devamı

Hizmetlerimiz

Hızlı Erişim

İletişim Bilgilerimiz

  1. Adres: Yenimahalle/ANKARA
  2. Telefon:
  3. Telefon:
  4. E-posta: info@catkon.com