Catkon, kullanılmış katalitik konvertörlerin önde gelen bir alıcısıdır ve son 20 yıldır katalitik konvertörleri geri dönüştürüyoruz. Bu nedenle, 10000'den fazla öğeyi listeleyen ve neredeyse her gün artan kapsamlı bir katalog geliştirdiğimiz devasa bir bilgi veritabanı oluşturduk. Hurda katalizörlerin fiyatını gerçek zamanlı olarak kolayca belirlemenizi sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır ve her zaman gördüğünüz fiyat bugünün fiyatıdır. Tüm değerli metaller için piyasa fiyatlarını izliyor ve katalizör fiyatlarını buna göre ayarlıyoruz. Piyasa fiyatlarını yansıtacak şekilde sürekli güncellenen bu katalogla birlikte, deneyimli ve vicdanlı alıcılarımız, kullanılmış katalizörlerin değerini ayırmak ve değerlendirmek için bizzat tesisleri ziyaret ederler. Bu, satın alma sürecinin şeffaf, dürüst ve adil olmasını sağlar. Her zaman 7/24 hizmetinizdeyiz ve hiçbir sipariş çok küçük değil. Elbette daha büyük miktarlarla ilişkili finansal faydalar da var. Kişisel bir teklif verilebilir ve fiyatlar kararlaştırıldığında, tahsilat organize edeceğiz. Ayrıca, anlaşılan değer için hızlı ve tam ödeme garantisi veriyoruz. Büyük miktarlar için sunuyoruz. Verimliliğimiz, samimiyetimiz ve adil oyun anlayışımızla ünlüyüz ve sektörümüzde eşi benzeri olmayan birinci sınıf müşteri hizmeti sağlamaya tutkuyla inanıyoruz.

Katalitik dönüştürücüleri özellikleri (kodlar, resimler, markalar, ..) aracılığıyla tanımlamak için en gelişmiş mobil uygulamayı da geliştirmek üzereyiz. 8.000'den fazla renkli resimle birlikte gelen bu çevrimiçi katalitik konvertör fiyat kitabı aracılığıyla, hurda katalitik konvertörlerinin değerini araba markası veya katalitik konvertör üreticilerinden rahatlıkla arayabilirsiniz.

Hakkımızda

Catkon, kullanılmışkatalitik konvertörlerinönde gelen bir alıcısıdır ve son 20 yıldırkatalitik konvertörlerigeri dönüştürüyoruz.Bu nedenle, 10000'den fazla öğeyi listeleyen ve neredeyse her gün Devamı

Hizmetlerimiz

Hızlı Erişim

İletişim Bilgilerimiz

  1. Adres: Yenimahalle/ANKARA
  2. Telefon:
  3. Telefon:
  4. E-posta: info@catkon.com