_1602769232.jpg

Kullanılmış katalitik konvertör malzemelerini adil bir şekilde değerlendirmek önemli bir zorluktur. İlk bakışta değerlerini dışarıdan görmek zor olabilir.

10.000'den fazla katalitik konvertör türü içeren çevrimiçi kataloğumuz, piyasadaki en eksiksiz veri tabanlarından biridir ve kullanılmış katalizörlerde çok ihtiyaç duyulan şeffaflığı yaratır. Kullanılmış katalitik konvertörleri satmak çok daha kolay hale geldi ve küresel temsilci ağımız, nerede olurlarsa olsunlar, müşterilerimize hizmetlerimizi uygun ve uygun maliyetli bir şekilde sağlayabilir.

Bir hurda katalizör alıcı olarak, biz hurda katalitik konvertörün % 95 platin, paladyum ya da rodyum dahil olmak üzere değerli metaller ihtiva eden bir reaktif yüzeye sahip olduğunu söyleyebiliriz. Catkon, geri dönüşüm sürecimizle değerli metallerin yenilenmesini en üst düzeye çıkarabilecek hem derin uzmanlığa hem de teknik bilgiye sahibiz.

Şeffaflık ve güven, bu sektörde çok önemlidir, bu nedenle, kullanılan her bir katalitik konvertör için sunduğumuz satın alma fiyatlarını kontrol etmenizi sağlayan bir katalog geliştirdik. Böylece satın alma sürecine huzur içinde şahit olabilirsiniz.

Bulunduğunuz yere bağlı olarak, materyalinizin toplanması için farklı depolar öneriyoruz. Kullanılmış katalizörleriniz için değerlendirme ve ödeme yaptıktan sonra ihtiyacınız olan tüm belgeleri verebiliriz.

Size toplama hizmetimizi sağlayamıyorsak, dünyanın farklı yerlerinde ortaklarımız var ve sizi hurda toplayıcıları ve DPF alıcıları ile buluşturabiliriz...


 Ayrıca bir posta / nakliye hizmetimiz de var, ancak aşağıdaki süreci tam olarak izlemeniz gerekiyor

Hurda katalizörlerinizi dünyanın herhangi bir yerinden koli bazında bize gönderebilirsiniz (maksimum ağırlık genellikle 20 kg'dır):

 • Hurda katalitik konvertörü resimlerini çekin ve bize gönderin. Kod numarasının yazdığını bölümün okunur olması önemli
 • Çevrimiçi kataloğumuz, eski katalitik konvertörlerinizin değerini tahmin etmenizi sağlar.
 • Kurduğumuz bir algoritma sayesinde fiyatlar, malzeme değerini yansıtacak şekilde günlük olarak güncellenmektedir.
 • Böylece, eski katalitik konvertörünüz için mümkün olan en iyi fiyatı aldığınızdan emin olabilirsiniz!
 • Hurda katalitik konvertörlerinizi paketleyin
 • Hurda katalitik konvertörlerinizi kenara kesin veya onları dekante edin ve monolitleri çıkarın
 • Malzemenizi kendi kutunuza sarabilir ve Ankara'daki laboratuvarımıza gönderebilirsiniz:
 • Dünyanın neresinde yaşıyor olursanız olun, nakliye / özel ücretlerin maliyetini ödemeniz gerekeceğini lütfen unutmayın.
 • Tahlil ve ödeme
 • Hurda katalitik konvertörlerinizi alır almaz, materyaliniz üzerinde bir test gerçekleştireceğiz ve bu teste göre 3 iş günü içinde PayPal veya banka havalesi ile ödeme işlemine devam edeceğiz.
 • Uzmanlığımız, ciddiyetimiz ve verimliliğimizle tanınırız; Her müşteriye hak ettiği hizmeti vermeyi taahhüt ediyoruz.

Hakkımızda

Catkon, kullanılmışkatalitik konvertörlerinönde gelen bir alıcısıdır ve son 20 yıldırkatalitik konvertörlerigeri dönüştürüyoruz.Bu nedenle, 10000'den fazla öğeyi listeleyen ve neredeyse her gün Devamı

Hizmetlerimiz

Hızlı Erişim

İletişim Bilgilerimiz

 1. Adres: Yenimahalle/ANKARA
 2. Telefon:
 3. Telefon:
 4. E-posta: info@catkon.com